сите категории
EN

Вести за Ронгда

Дома>Вести>Вести за Ронгда

Вчера беше почеток на пролетта.

Време: 2021-01-15 Посети: 28

Вчера беше почеток на пролетта.

Нашата компанија одржа резиме и состанок со пофалници во весела атмосфера и избра 6 напредни вработени.

Секој направи добро резиме на својата работа за годината и со нетрпение ја очекуваше работата во наредната година.

По состанокот, газдата на сите им подари голем црвен плик за да им се заблагодари на вработените за нивната посветеност на компанијата!


Контактирајте нѐ

Придружете ни се и први дознајте за нашите најнови производи и промовирање.

Жешки категории