сите категории
EN

Цинк оксид

Дома>Производи>Цинк оксид

Цинк оксид

Chemical formula: ZnO

Мол тежина: 81.39

Cas No.: 1314-13-2

Мол тежина: 81.39

HS Код: 28170010

Standard: Q/CAKZ002-2012

Апликација:

Се користи за гума, боја, емајл, стакло и друга хемиска индустрија.

Пронајден е 1 производ

    Клучни зборови

    Контактирајте нѐ

    Придружете ни се и први дознајте за нашите најнови производи и промовирање.

    Жешки категории