сите категории
EN

Вести за хемиската индустрија

Дома>Вести>Вести за хемиската индустрија

Неодамна, цената на цинкот флуктуираше, но целокупниот тренд оди нагоре.

Време: 2021-01-06 Посети: 21

Неодамна, цената на цинкот флуктуираше, но целокупниот тренд оди нагоре.

Производството на натриум формалдехид сулфокстилат #ронгалит) бара цинк во прав, што неизбежно ќе влијае на цената на натриум формалдехид сулфокстилат по пролетниот фестивал.


Контактирајте нѐ

Придружете ни се и први дознајте за нашите најнови производи и промовирање.

Жешки категории