Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Kompania mori pjesë në Ekspozitën Ndërkombëtare të Kimisë në Bangladesh (3)

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 1

On September 15th, 2018, the 33rd Dyke + Chemical Bangladesh Expo in Dhaka, Bangladesh, came to an end. The exhibition achieved good results and gained a lot of customer resources and enquiries, which greatly improved. The company's brand awareness provides a broad market for the promotion of later products.

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.