Të gjitha kategoritë
EN

Fluori i natriumit

home>Produkte>Fluori i natriumit

Fluori i natriumit

MF: NaF

CAS NR: 7681-49-4

peshë mol: 41.99

Pamja: kristal i bardhë ose pluhur

HS.CODE: 2826192010

Aplikimi:

1. përdoren si pesticide dhe baktericide në bujqësi;

2. përdoret si ruajtës druri, agjent për trajtimin e ujit, pigment qeramik dhe trajtim me fluor të metaleve të lehta

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta