Të gjitha kategoritë
EN

Metabisulfiti i natriumit

home>Produkte>Metabisulfiti i natriumit

Metabisulfiti i natriumit

Chemical formula: Na2S2O5

NO CAS: 7681-57-4

Mol wt: 190.10

Physical appearance: White crystal powder.

Standard: Industrial Grade: HG/T2826-2008,

Aplikimi:

1.Mordant: industria e shtypjes dhe e ngjyrosjes;

2.Agjenti zbardhues: ujërat e zeza/tekstili/pulpë letre/bambu/druri;

3. Agjent ngurtësues gome;

4.Aldehidi i parfumit të hidrokarbureve: industria e parfumeve.

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta