Të gjitha kategoritë
EN

Sulfiti i natriumit pa ujë

home>Produkte>Sulfiti i natriumit pa ujë

Sulfiti i natriumit pa ujë

MF: Na2SO3

Pastërtia: 90%, 93%, 96%

CAS NR.:7757-83-7

Mol wt: 126.04

Pamja: pluhur kristali i bardhë

KODI HS: 28321000

Aplikimi:

Agjent zbardhues për pulpat e letrës, Trajtimi i ujërave të zeza, Zbardhues për industrinë minerare, Zbardhues ngjyrash dhe deoksidimi, Kimikat ndihmëse në procesin e rrezitjes

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta