Të gjitha kategoritë
EN

zink oksid

home>Produkte>zink oksid

zink oksid

Formula kimike: ZnO

Mol wt: 81.39

Cas No.: 1314-13-2

Mol wt: 81.39

Kodi HS: 28170010

Standard: Q/CAKZ002-2012

Aplikimi:

Përdoret për gomë, bojë, smalt, qelq dhe industri të tjera kimike.

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta