Të gjitha kategoritë
EN

Karbonat natriumi

home>Produkte>Karbonat natriumi

Karbonat natriumi

Formula molekulare: Na2CO3

Cas Nr. 497-19-8

Kodi Hs: 28362000

Pesha molekulare: 105.9

Pamja: Kristal i bardhë pluhur

Aplikimi:

hiri i sodës përdoret në industrinë kimike, prodhimin e qelqit, metalurgjinë, prodhimin e letrës, industrinë petro-kimike etj.

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta