Të gjitha kategoritë
EN

Fluosilikati i natriumit

home>Produkte>Fluosilikati i natriumit

Fluosilikati i natriumit

MF: Na2SiF6

CAS Nr .: 16893-85-9

Formula Kimike: Na2SiF6

Pesha molekulare 188.06

Kodi HS: 2826901000

Pamja: Pluhur i kristaleve të bardha

Aplikimi:

Fluosilikati i natriumit përdoret kryesisht si një smalt kotretës, agjent qumështor qelqi, argjilë acid dhe koagulues konservues druri dhe betoni rezistent ndaj acidit, industria e pesticideve për prodhimin e pesticideve.

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta