Të gjitha kategoritë
EN

Sodiun Formaldehid Sulfoksilat C gunga

home>Produkte>Sodiun Formaldehid Sulfoksilat C gunga

Sodiun Formaldehid Sulfoksilat C gunga

Chemical formula: NaHSO2.CH2O.2H2O

CAS Nr .: 149-44-0

peshë mol: 154.118

Pamja fizike: Nubby e bardhë ose e ngurtë pluhur

Kodi HS: 28311020

Aplikimi:

Përdoret si agjent i kapjes së ngjyrave në industrinë e shtypjes dhe të ngjyrosjes, aktivizimin në sintetikat e gomës dhe industrinë zbardhuese, antidot i Hg, Bi, Ba.

1 produkte të gjetur

    Kontaktoni

    Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

    Kategoritë e nxehta