Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Kompania mori pjesë në Ekspozitën Ndërkombëtare të Kimisë në Bangladesh (2)

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 2

On the first day of the exhibition, the exhibition hall was smoothly arranged. The content of the exhibits and the theme style of the exhibition were very uniform. The main points were clear and distinct, which greatly enhanced the theme of the exhibits ano welcomed a large number of customers interested in our chemical products. And inquiry.

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.