Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Shfaqja e Tekstileve Karachi Asia, Pakistan

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 1

On March 26.2019. our company took the kev chemical products such as sodjum sulfite. sodium metabisulfite, sea wave, sodium sulfide, and yuan Mingopowder to participate in the Pakistan Karachi Chemical Dyestuff Exhibition in Karachi, Pakistan.

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.