Të gjitha kategoritë
EN

Metabisulfiti i natriumit

home>Produkte>Metabisulfiti i natriumit

20
21
22
23
Specifikimi i metabisulfitit të natriumit
Specifikimi i metabisulfitit të natriumit
Specifikimi i metabisulfitit të natriumit
Specifikimi i metabisulfitit të natriumit

Specifikimi i metabisulfitit të natriumit


karakteristika

1. CAS NR.: 7681-57-4
2.Mol peshë: 190.10
3. Formula kimike: Na2S2O5
4. Standardi: Klasa industriale: HG/T2826-2008,
5. Pamja fizike: Pluhur kristali i bardhë.
Paketimi: Qese e endur plastike 25 kg / 50 kg me veshje të brendshme polietileni ose sipas kërkesës së klientit

Aplikacion

1.Mordant: industria e shtypjes dhe e ngjyrosjes;
2.Agjenti zbardhues: ujërat e zeza/tekstili/pulpë letre/bambu/druri;
3. Agjent ngurtësues gome;
4.Aldehidi i parfumit të hidrokarbureve: industria e parfumeve.

specifikimet
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

Kategoritë e nxehta