Të gjitha kategoritë
EN

Format natriumi

home>Produkte>Format natriumi

13
14
15
16
Format natriumi
Format natriumi
Format natriumi
Format natriumi

Format natriumi


karakteristika

Emri i produktit: Format natriumi
CAS Nr .: 141-53-7
MF: HCOONa
peshë mol: 68.01
Pamja: pluhur i bardhë
Pastërtia: 92% Min, 96% Min
Standardi i klasës: Nota industriale

Paketimi: Secila rrjetë në qese plastike të endur 25kg/50kg të veshur me qese PE ose sipas kërkesës së klientit
Detajet e dorëzimit: dërgesa e menjëhershme

Aplikacion:

1. Përdoret si rrezitje e lëkurës agjent, katalizator, dezinfektues në industrinë e lëkurës, shërben si kripë kamuflazhi në metodën e rrezitjes së kromit.

2. Përdoret si lëndë e parë në prodhimin e hidrosulfitit të natriumit, acidit formik dhe acidit oksalik.


Standardi i klasës: Nota industriale

Artikuj

Specifikim

Artikuj

Specifikim

Format natriumi

92%

Përmbajtja

96%

Substanca organike

8%

Na2CO3

0.5%

Përmbajtja e Fe

0.1%

NaOH

0.5%

Lagështi

3%

NaCl

0.2%

Klorid

2%

Na2S

0.03%

Tema & Dukje

Pluhur i bardhë

Ujë

0.6%

 


Aplikacion

1. Përdoret si agjent për rrezitje lëkure, katalizator, dezinfektues në industrinë e lëkurës, shërben si kripë kamuflimi në metodën e rrezitjes së kromit.
2. Përdoret si lëndë e parë në prodhimin e hidrosulfitit të natriumit, acidit formik dhe acidit oksalik.

specifikimet
ArtikujSpecifikimArtikujSpecifikim
Format natriumi≥% 92Përmbajtja≥% 96
Substanca organike≤8%Na2CO3≤0.5%
Përmbajtja e Fe≤0.1%NaOH≤0.5%
Lagështi≤3%NaCl≤0.2%
Klorid≤2%Na2S≤0.03%
Tema & DukjePluhur i bardhëUjë≤0.6%


Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

Kategoritë e nxehta