Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Industria Kimike Zhuzhou Rongda Co, Ltd Mori pjesë në Ekspozitën Kimike Ndërkombëtare të Shangait

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 1

Today (September 18th to 20th, 2019), our company is engaged in the main chemical products such as sodium sulfite sodium metabisulfite, Haibo, sodium sulfide, yuanming powder, carved white block, zinc oxide, soda ash and insurance powder. The 18th Shanghai International Chemical Exhibition. The booth number is E6E50, welcome new and old customers to come to consult.

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.