Të gjitha kategoritë
EN

Produkte

home>Produkte

Hc3cfd466d193450bbef90a51d5a3ce35p
Sulfati i hekurit

Sulfati i hekurit


karakteristika

Klasifikimi: Sulfate hekuri
Pamja: Kristal monoklinikë blu-jeshile
MF: FeSO4 •7H2O
Kodi HS: 2833291000
Standardi i notave: Nota e Bujqësisë, Nota Industriale
CAS Nr .: 7782-63-0
Paketimi: Qese neto 25 kg, 50 kg të endura plastike me astar të brendshëm ose sipas kërkesës së klientit

Aplikacion

Industrialisht, sulfati i hekurit përdoret kryesisht si pararendës i përbërjeve të tjera të hekurit. Është një agjent reduktues, për reduktimin e kromatit në çimento.

specifikimet
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

Kategoritë e nxehta