Të gjitha kategoritë
EN

zink oksid

home>Produkte>zink oksid

29
30
zink
zink oksid
zink oksid
zink oksid

zink oksid


karakteristika

Produkti: Oksid zinku
1. Formula kimike: ZnO
2. peshë mol : 81.39  
3. Cas Nr.:1314-13-2       
4. Kodi HS: 28170010  
5. Standard: Q/CAKZ002-2012

6. Aplikimet: Oksidi i zinkut përdoret gjerësisht në veshje, qeramikë dhe farmaceutikë

7. Paketa: Qese e endur plastike e përbërë me astar polietileni, pesha neto 25 kg ose 50 kg secila. ose sipas kërkesës së klientit

Artikull

standard

Përmbajtja e oksidit të zinkut

Nota qeramike 99%min

Nota e furnizimit 95%min

Metal i rëndë (Pb)

0.5% max

0.005% max

Kadmium (cd)

0.01max

0.001% max

Arsenik (As)

0.01max

0.001% max

Substanca e tretshme në ujë

0.5% max

0.5% max

 

840C4EA32EF54F589E625EEE77C0E990B973E479CB5C4226AB277779CF8DE070

Aplikacion

Përdoret për gomë, bojë, smalt, qelq dhe industri të tjera kimike.

specifikimet
Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

Kategoritë e nxehta