Të gjitha kategoritë
EN

Hidrosulfiti i natriumit

home>Produkte>Hidrosulfiti i natriumit

17
18
19
Hidrosulfiti i natriumit
Hidrosulfiti i natriumit
Hidrosulfiti i natriumit

Hidrosulfiti i natriumit


karakteristika

VSQQM%_9H4]MS0T`OI(TQOB

Emri i produktit: Hidrosulfit natriumi,
Nr Cas: 7775-14-6,
1.Formula kimike: Na2S2O4
2.Standard: Industrial Grade HG/T 2074-2011,  
3. KODI HS: 28311010  
4. Mol peshë: 174.108
5. Pamja: Pluhur me kristale të bardha

Paketa:Tapanet prej hekuri me veshje të dyfishta polietileni, pesha neto 50 kg secila.

Aplikimi: Përdoret gjerësisht në industrinë e tekstilit për ngjyrosjen e vazove, pastrimin e reduktimit, shtypjen, zhveshjen dhe zbardhjen e materialeve tekstile.

Artikull

indeks

i veçantë

i parë

normal

Hidrosulfit natriumi

(Na2S2O4)%

90

88

85

Tema & Dukje

Pluhur i kristaleve të bardha

erë

Nuk ka erë ose erë pak dioksid squfuri

Gjendja kur shpërbëhet

I pastër ose pak me baltë kur tretet në formaldehid

 

Aplikacion

Përdoret gjerësisht në industrinë e tekstilit për ngjyrosjen e vazove, pastrimin e reduktimit, printimin, zhveshjen dhe zbardhjen e materialeve tekstile.

specifikimet
Artikullindeks
i veçantëi parënormal
Hidrosulfiti i natriumit
(në2S2O4)%
≥ 90≥ 88≥ 85
Tema & DukjePluhur i kristaleve të bardha
erëNuk ka erë ose erë pak dioksid squfuri
Gjendja kur shpërbëhetI pastër ose pak me baltë kur tretet në formaldehid


Faqet Product

Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.

Kategoritë e nxehta