Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Mori pjesë në Ekspozitën e Ngjyrave Kimike Karaçi në Pakistan

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 1

On March 26. 2019. our companv took the key chemical products such as sodium sulfite, sodium metabisulfite, sea wave, sodium sulfide, and yuan Mingpowder to participate in the Pakistan Karachi Chemical Dvestuff Fxhibition in Karachi Pakistan.

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.