Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Hunan Mingqi 2020 Year-End Summary And Commendation Conference

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 9

Hunan Minggi Chemical Co., Ltd. solemnly held the 2020 year-end summary and commendation meeting on February 3, 2021. The meeting was presider over by the chairman of the board, Mr. Dong Qirong. The meeting praised the advanced individuals who had made remarkable achievements in the 2020 work, comprehensively summarized the tasks of 2020, and arranged and deployed the work plan for 2021. Give employees year-end bonuses.

Na Kontaktoni

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.