Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet Rongda

home>Lajme>Lajmet Rongda

Përfitimet dhe rregullimet e festave të kompanisë Dragon Boat Festival

Koha: 2021-05-11 Goditjet: 2

The fifth day of the first lunar month is a traditional festival in my country. The company prepared a wealth of gifts for the holiday, including dumplings, preserved eggs, salted duck eggs, green beans and sugar. There are also three days of holidays on the 24th, 25th and 26th. I wish you all a happy Dragon Boat Festival.

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.