Të gjitha kategoritë
EN

Lajmet e industrisë kimike

home>Lajme>Lajmet e industrisë kimike

Me zhvillimin e shpejtë të energjisë së pastër

Koha: 2021-04-30 Goditjet: 3

With the rapid development of clean energy, the demand for chemical talents also ushered in new growth. According to recruitment data from www.chenhr.com, the talent recruitment demand in the chemical industry has increased by 10.8% compared to the same period last year as of late April.

图片 无 替代 文字

NA KONTAKTONI

Bashkohuni me ne dhe jini të parët që dinë për produktet tona më të fundit dhe promovimet.