сите категории
EN

Вести за Ронгда

Дома>Вести>Вести за Ронгда

Текстилен саем во Карачи Азија, Пакистан

Време: 2021-05-11 Посети: 23

На 26.2019г. нашата компанија ги презеде хемиските производи на кев, како што е соџум сулфит. натриум метабисулфит, морски бран, натриум сулфид и јуан мингпудер за учество на изложбата за хемиски бои во Пакистан Карачи во Карачи, Пакистан.

Контактирајте нѐ

Придружете ни се и први дознајте за нашите најнови производи и промовирање.

Жешки категории